İngiltere Gol Krallığı

Agüero, Costa ve Sanchez üçlüsü arasında kıysıya devam eden Premier Lig Gol Krallığında mutlu sona kim ulaşacak hep birlikte göreceğiz.
Sizin de ciddi tutkularınızdan biri futbol ise, Avrupa' nın ve Dünya' nın en golcü oyuncularının kim olduğunu merak ediyorsanız ve bu noktada güncel bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilme gibi niyetiniz varsa, tek yapmanız gereken şey sitemiz ile beklentilerinizi gidermek olacaktır. Yardımcı olduğumuz liglerden biri de en çok izlenen ve kişiler tarafından seyir zevki yüksek olan İngiltere Premier Ligi olmaktadır. Bu sert ve mücadeleci ligde kimin gol krallığı olduğunu, kaç maç oynadığını, kaç gol attığını ve maç başına gol ortalamasının ne olduğunu görebilirsiniz.
Üstelik sizlere ilk 10 sıralamayı verdiğimizi de belirtelim. Her maç sonunda güncellenen içeriğimizin yanı sıra, portalımıza keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan gol krallığı ücretsiz oyunumuzu da dilediğiniz her an oynayabileceğinizi belirtelim. Sizlerde sadece PC üzerinden değil, uyumlu mobil cihazlarınızdan da sayfamıza erişim sağlayabileceksiniz. Bütün bunlar ve daha fazlası için sizleri de sitemize giriş yapmaya ve sorularınıza yanıt bulmaya davet ediyoruz.
# Oyuncu Takım Gol Asist Maç Ortalama